Zaziv Duha Svetoga za početak nove školske i vjeronaučne godine

U nedjelju 26.9.2021. u 11 sati svečano je proslavljena misa za početak nove školske i vjeronaučne godine. Župnik Tomislav Leskovar u prigodnoj propovijedi potaknuo je učenike na marljivo učenje, a nastavnike na strpljivost u poučavanju.
Također je potaknuo sve vjeroučenike na aktivno sudjelovanje u pripremama za sakramente Prve Pričesti i Krizme te na redovito pohađanje mise u novoj vjeronaučnoj godini.
Misno slavlje uzveličao je dječji zbor pod vodstvom Marije Vinković, a misna čitanja čitali su učenici Osnovne škole Đurđevac te Strukovne škole i Gimnazije. Uz mnoštvo vjernika svečanost su uzveličali profesori i nastavnici te ravnatelj Osnovne škole Danijel Domišljanović i Strukovne škole Darko Špoljar.

Župa svetog Jurja Đurđevac

Izrada: Studeni 2020