Dječji zbor

Dječji crkveni zbor župe svetog Jurja djeluje dvije godine pod vodstvom Marije Vinković, naše orguljašice, i pomoćne voditeljice Marine Pejić. Zbor ima tridesetak stalnih članova.

U sklopu zbora djeluju i „mali čitači“ te se tako svi zajedno cjelovito i predano pripremamo za euharistijsko slavlje odnosno „dječju misu“ koju imamo svake nedjelje u 11:00 sati. Svake subote imamo zajedničke probe u župnoj crkvi u 9:30 te kroz pjesmu, smijeh i druženje slavimo u zajedništvu Gospodina. Prekrasno nam je zajedno i zahvalni smo župniku Marku i kapelanu Marijanu na pomoći kao i svim župljanima dobre volje. Svi koji se žele pridružiti su dobrodošli. Preporučamo se u Vaše molitve !

Vaše voditeljice, Marija i Marina

 

Dječji zbor župe svetog Jurja

Župa svetog Jurja Đurđevac

Izrada: Studeni 2020