Oproštaj od đakona vlč. Lovre Biškupa

U nedjelju, 31. svibnja 2020. godine, oprostili smo se od našeg đakona Lovre Biškupa, koji je kroz ovih nekoliko mjeseci pomogao našoj župi i  župnoj zajednici. Kroz zadnjih 8 mjeseci vlč. Lovro je vršio službu đakona u našoj župi sv. Jurja. Kroz služenje Crkvi i Bogu, te uz pomoć svoga mentora vlč. Marka Raca, pripremao se za svoje daljnje življenje u svećeništvu, ali i za rad na župi. Naša župa mu je ,kao dar za njegovo služenje i sva dobra koja je učinio za nas, u znak pažnje darovala mladomisnički kalež, kojim će 21. lipnja 2020. godine služiti svoju Mladu misu. Želimo našem đakonu Lovri sve najbolje i svako dobro u njegovu daljnjem putu na koji ga Bog poziva. Molit ćemo se za njegov put, da uvijek bude svet i dobar svećenik.

Župa svetog Jurja Đurđevac

Izrada: Studeni 2020