Misa uvođenja u župničku službu župnika Tomislava Leskovara i pastoralnog suradnika Maria Rukelja

Misa uvođenja u župničku službu župnika Tomislava Leskovara i pastoralnog suradnika Maria Rukelja bila je u nedjelju, 5. rujna 2021. godine u župnoj crkvi sv. Jurja u Đurđevcu u 19 sati.

Uz mnoštvo župljana, misno slavlje je predvodio Varaždinski biskup Bože Radoš i tajnik Biskupa Marko Domitar. Ovom službenom misom uvođenja i čitanjem dekreta našeg budućeg đakona Matije Filipovića službeno je predstavljen novi župnik Tomislav Leskovar i pastoralni suradnik Mario Rukelj.

U ime Pastoralnog vijeća Biskupa Božu Radoša i novog župnika te pastoralnog suradnika pozdravila je pastoralna vijećnica Martina Stanešić, a kao dar cijele župe predan je župniku prigodni poklon dobrodošlice. Misno slavlje uveličali su Župni zbor i Zbor mladih.

Župa svetog Jurja Đurđevac

Izrada: Studeni 2020